Szanowni Państwo, w m-cu listopadzie 2020 r., otrzymacie do skrzynek pocztowych wyniki rozliczenia kosztów centralnego ogrzewania za miniony sezon grzewczy. W związku z pogarszającą się w naszym kraju sytuacją epidemiologiczną prosimy wszelkie zapytania w tym zakresie kierować wyłącznie drogą telefoniczną lub mailową.

Saldo po rozliczeniu centralnego ogrzewania prosimy sprawdzać w systemie e-kartoteka lub telefonicznie. 

Zgodnie z §9 regulaminu rozliczania kosztów i ustalania opłat za ciepło dostarczane do lokali mieszkalnych:

- Nadpłaty z rozliczenia będą pozostawione na poczet zaległości i bieżącego czynszu. 

-Zwrot nadwyżki powyżej 1 czynszu będzie można uzyskać  poprzez złożenie druku: wniosek o zwrot nadpłaty z CO na konto bankowe

-Niedopłaty prosimy rozliczyć do dnia 31.12.2020. W przypadku braku takiej możliwości kwotę zobowiązania  można rozłożyć płacąc w ratach składając druk : Prośba o rozłożenia niedopłaty z CO na raty

Wypełnione druki prosimy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,umieszczać w skrzynce na listy umieszczonej przed siedzibą spółdzielni w Czerwionce lub wrzucać do wrzutni w drzwiach administracji w Leszczynach. 

Rozliczenia ogrzewania, które będą chcieli Państwo reklamować, prosimy w ciągu 14 dni od daty otrzymania kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (tel.32 43 12 306 wew.138)

Wszystkie zmiany organizacyjne w zakresie pracy i komunikacji z Państwem przeprowadzamy w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i pracowników. Prosimy uprzejmie o wyrozumiałość i stosowanie się do powyższych wskazówek. 

DEKLARUJEMY ZAŁATWIENIE WSZELKICH SPRAW BEZ KONIECZNOŚCI PRZYCHODZENIA  DO SPÓŁDZIELNI.

Zarząd SM Karlik

Dane Kontaktowe

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Karlik"

ul. Kościuszki 9

44-230 Czerwionka-Leszczyny

telefon sekretariat: 32 43 12 306

telefon do awarii: 32 42 70 229

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 15.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 15.00