Wakacje z "Karlikiem"


"Wakacje z Karlikiem" to inicjatywa Spółdzielni Mieszkaniowej „Karlik” w ramach prowadzonej działalności społecznej i oświatowo - kulturalnej, która odbyła się w dniach 21-25 sierpnia nr. na leszczyńskim Zameczku.

W ramach współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Czerwionce – Leszczynach, przygotowaliśmy dla szereg wydarzeń.

Pierwszym z nich były "Warsztaty kulinarne" dla dzieci. Najmłodsi, pod okiem doświadczonego kucharza - Pana Adama, przygotowały mnóstwo pysznych, kolorowych szaszłyków. Następnie upiekły je na ogromnym grillu. Było też pieczenie kiełbasek, a potem świetna zabawa w ogrodzie.

Drugim wydarzeniem były "Warsztaty florystyczne". Kwiaciarka, Pani Kasia, dała dzieciom nie lada zadanie - przygotowanie wianków w kolorze zbliżającej się jesieni. Każdy z Uczestników wykazał się ogromną kreatywnością i zaangażowaniem.

Trzeciego dnia, Wychowawczynie Placówki Wsparcia Dziennego w Leszczynach zorganizowały "Dzień Otwarty". W trakcie przygotowanych zabaw i animacji dzieci mogły zobaczyć jak dobrze można się bawić w leszczyńskiej Świetlicy. Śmiechu i radości było tego dnia bez liku ...

Czwartego dnia odbyły się zajęcia sportowe. Pani Magda dała dzieciom spory wycisk. Wymyślne konkurencje pozytywnie wpłynęły na zdrowie i dobre samopoczucie.

W piątek, na dobry początek weekendu, zorganizowaliśmy potańcówkę na tarasie Zameczku. Dancing poprowadził profesjonalny DJ Saymon. Nie zabrakło naszych najmłodszych mieszkańców i seniorów, jednak najlepsze popisy taneczne zaprezentowała młodzież.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z "Wakacje z Karlikiem"

wakcje


Przypominamy, że od września wznawiamy zajęcia jogi z naszymi seniorami, oraz zajęcia fizjoterapii dla dzieci. Informacja Pani Herdzina Magda telefon: 508 522 042.

Na miesiące następne szykujemy kilka ciekawych warsztatów i zajęć na terenie Zameczka Leszczyny. Informacje, co i kiedy zostaną podane w terminie późniejszym.

Zapraszamy członków spółdzielni do czynnego uczestnictwa.


 

Dane Kontaktowe

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Karlik"

ul. Kościuszki 9

44-230 Czerwionka-Leszczyny

telefon sekretariat: 32 43 12 306

telefon do awarii: 32 42 70 229

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 15.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 15.00